================================================== --> HAKKIMIZDA
HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Bu site, hastaların burun estetiği ameliyatına karar verme aşamasından, ameliyat sonrasına kadarki bütün süreci kapsayan sorularına yanıt bulabilecekleri, bağımsız bir platformdur.

Günümüzde gerek estetik kaygılarla, gerekse sağlık sebepleriyle burun ameliyatı olan kişilerin sayısı yadsınamayacak kadar artmıştır. Bunda ilerleyen teknolojinin sağlık alanında da yayılmasının büyük payı bulunmaktadır. Sağlık problemlerinden farklı olarak, estetik kaygılar ve kişilerin tercihleri tamamen görecelidir. Bu sitedeki doktorlarımız, sorularını ileten hastaların her birine ayrı ayrı cevap vermekte, sordukları konular ile ilgili meraklarını gidermeye çalışmaktadır.

‘’Doktor seçimini nasıl yapalım", "ameliyatta narkoz almam gerekiyor mu", "tampon kullanılıyor mu", "ameliyattan sonra spor yapabilir miyim", "şikayetim olursa nasıl giderilir" gibi birçok sorunun cevabını bu platformda bulabilirsiniz. Mevcut soru ve cevaplarda bulamadığınız sorularınızı sizler de doktorlarımıza ileterek, istediğiniz konuda en kısa zamanda tatmin edici bir cevaba ulaşabilirsiniz. Bu platfrom aynı zamanda fotoğrafınızı göndererek yüz analizi yaptırmanızı da mümkün kılmaktadır.  

Günden güne artmasını hedeflediğimiz doktor ağımızla, her türlü sorunuza güvenilir isimlerden cevap bulmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Öneri ve şikayetleriniz için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

info@burundestetigidestek.com